Přihlášení uživatele

Logo
Doplňková fotka

Školení první pomoci

Úvodní fotka Asociace dobrovolných záchranářů Česká republika z.s.

Zkušenosti našich záchranářů z terénu se snažíme předat i na komerčních školeních první pomoci.

Naše moderně vybavené školící středisko disponuje audiovizuálním zařízením pro projekci přednášek a audiovizuálním programem včetně možnosti ozvučení větších zasedacích místností. Pro co nejlepší výsledky při nácviku resuscitace jsme vybaveni nejmodernějším počítačovým simulátorem umožňující okamžitý feedback nácviku záchrany na monitor. Našimi lektory jsou dlouholetí zaměstnanci záchranných služeb či pracovníci tísňových linek se zkušeností ve vzdělávání. Spolupráce s našimi maskéry a profesionálními figuranty pak otevírá zcela nové možnosti při zážitkových kurzech.

Svým klientům nabízíme postavení školení na míru podle potřeb jejich provozu. Jsme schopni konzultace a případného doporučení témat. Jsme i certifikovanými instruktory pro systém Automatizované externí defibrilace.

Nejen teoretické vědomosti vám pomohou zvládnout krizové situace, ale je třeba především získat jistotu při jejich praktickém předvedení. Za tímto účelem jsme vytvořili unikátní zážitkové kurzy na míru našemu klientovi. Od přednášek operátorů tísňové linky, instruktorů záchranné služby, po práci při reálné modelové situaci. Celý tento jednodenní kurz vás tak dostane svou dynamikou, stresem nabitými situacemi a to vše pod dozorem zkušených lektorů.

V případě zájmu kontaktujte naše školicí středisko.