Přihlášení uživatele

Logo
Doplňková fotka

Články

Celkem je v rubrice vloženo 104 článků.
Úvodní fotka Asociace dobrovolných záchranářů Česká republika z.s.

Netradiční prosba o podporu

16:01:38 2.3.2021 | Prevence

Vážení přátelé a fanoušci našich záchranářů, obracíme se na vás s netradiční prosbou o podporu přestavby našeho nového autobusu.

Náš Gustav 1 bohužel není již v dobré technické kondici a je třeba ho nahradit modernějším kusem. Ten se nám podařilo pořídit na sklonku loňského roku. Autobus je pro nás stěžejní a bez něho bychom nemohli vykonávat vzdělávací činnost pro laickou veřejnost v takovém rozsahu jako dosud. Navíc se i několikrát osvědčil jako funkční týlové zabezpečení a zúčastnil se několika "ostrých" zásahů v ...

Číst dále

Opět testujeme na COVID 19

8:47:45 8.11.2020 | Intervence

Ani špatné počasí nás nezastaví. Opět celý víkend realizujeme antigenní rychlotesty na COVID 19. Před naší základnou ve Vestci jsme společně s JSDH Vestec připravili vše potřebné pro zřízení terénního odběrového místa s přihlédnutím k možnému hygienickému riziku.

SPOLEČNĚ TO ...

Číst dále

Testovaní obyvatel antigenními rychlotesty

10:41:01 1.11.2020 | Intervence

Na základě žádosti našeho partnera Vestec u Prahy, jsme se zapojili do projektu testovaní obyvatel Vestce a Dolních Břežan pomocí antigenního rychlotestu. Obec Vestec tak v rámci podpory obyvatel v souvislosti s bojem proti COVID 19, nabídla levnou a rychlou alternativu testování. Do akce jsme zapojili dva naše odběrové týmy, abychom zajistili střídání a další úkony související s dekontaminací prostor sanitního "odběrového" vozidla a samotných zdravotníků. Děkujeme i klukům z JSDH Vestec za jejich support a administraci zájemců.

SPOLEČNĚ TO ...

Číst dále

Charitativní akce v Pyšelích

17:58:11 1.9.2020 | Prevence

V neděli dne 30. 8. proběhla v Pyšelích charitativní akce na podporu zraněného motokrosového závodníka L. Podroužka. Ten se po nešťastném pádu na motokrose v Sedlčanech už přes dva roky zotavuje z ošklivého zranění, které zcela změnilo život jeho a jeho blízkých. Vzhledem k tomu, že na místě zasahovala naše posádka ve spolupráci s LZS a ZZS Středočeského kraje, rozhodli jsme se i my zapojit do tohoto charitativního projektu. Po nabídce organizátorům akce \"Skok pro pomoc aneb Rozchodíme Lukáše\" jak se projekt jmenoval, jsme byli požádáni o ...

Číst dále

Oficiální video ke kampani ILCAD 2020

18:38:35 30.8.2020 | Prevence

Oficiální video ke kampani ILCAD 2020, která upozorňuje na alarmující počty dopravních nehod na železničních přejezdech. Jak taková nehoda může vypadat a co se děje pár okamžiků poté, bylo cílem cvičení, kterého se naše organizace účastnila společně s hasiči Správy železnic. Jsme poctěni, že podobnými projekty můžeme přispět k bezpečnosti a snížení nehodovosti. Má to smysl.

Číst dále
1
...