Přihlášení uživatele

Logo
Doplňková fotka

Ostatní technika

Úvodní fotka Asociace dobrovolných záchranářů Česká republika z.s.

RANGE ROVER 4,6 HSE SICAR

Aristokrat s duší dobrodruha. Naše terénní vozidlo rychlé lékařské pomoci. Jeho úctyhodný motor s velkým apetitem nabízí velký výkon pro pohyb za ztížených terénních podmínek nebo možnost vlečení přívěsu s naší čtyřkolkou. Je vybaven nouzovými nosítky pro přepravu pacienta z terénu k vozidlu RZP a zdravotnickým vybavením pro život zachraňující výkony.

Range Rover 4,6 HSE SICAR Range Rover 4,6 HSE SICAR Range Rover 4,6 HSE SICAR

Avia A 31, THT

Nákladní vozidlo Avia je určeno pro převoz technického vybavení pro zřízení týlové podpory. Skříňová nástavba umožňuje otevření obou bočnic a usnadňuje tak manipulaci s loženým materiálem. Z vybavení jmenujme například nafukovací záchranný stan, elektrocentrály, vytápění, osvětlení včetně dostatku prodlužovacích přívodů, lehátka, lavice a stoly, základní catering, včetně možnosti ohřevu nápojů, grilu a nápojového automatu. Vozidlo je připraveno k výjezdu na žádost složek IZS, slouží pro podporu výcviků Policie ČR a Armády ČR a pro terénní činnost organizace.

Avia A 31, THT Avia A 31, THT Avia A 31, THT

CF MOTO GLADIATOR Z6

Náročné podmínky si žádají speciální vybavení. Za tímto účelem je součástí vozového parku i čtyřkolka side by side Gladiator Z6. Kompaktní rozměr a neuvěřitelné terénní schopnosti z ní dělají partnera pro zdravotnické asistence na motokrosech, v oblastech nedostupných běžnou sanitkou, nebo třeba při pátrání po pohřešovaných. Dvoučlenná posádka je chráněna pro případ nehody trubkovým rámem, střechou a nechybí ani čtyřbodový zádržný systém. Malá korba pojme potřebné vybavení pro poskytnutí první pomoci.

Ford RANGER 2,5 TDi

Terénní pickup, pracant do nepohody, náš velitelský vůz. Korba nabízí prostor pro umístění zdravotnického, technického, maskérského nebo kynologického vybavení, zkrátka toho co je třeba. Zapřáhnout může například vozík se čtyřkolkou, nebo s týlovým vybavením. Umí nás bezpečně dostat kamkoliv je třeba, včetně vojenských prostor.

Ford RANGER 2,5 TDi Ford RANGER 2,5 TDi Ford RANGER 2,5 TDi